Bring Me The Horizon vystoupí na Rock for People 2019

Bring Me The Horizon | Zdroj: kerrang.com

Festival Rock for People oznámil první jméno pro příští sezónu a začal opravdu ve velkém. Do Hradce Králové v létě zamíří legendární Bring Me The Horizon.

Rock for People v roce 2019 oslaví jubilejní 25. ročník a kapely pro příští rok se pořadatelé rozhodli oznámit trochu netradičním způsobem. Připravili si festivalový adventní kalendář, který každý den až do 24. prosince odkryje jednoho nového interpreta. Prvním jménem jsou Bring Me The Horizon, což je bezpochyby předčasný vánoční dárek pro nespočet fanoušků rocku i metalu.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Jak šel čas s Bring Me The Horizon

Bring Me The Horizon vydali své první album Count Your Blessings v roce 2006 a od tohoto deathcoreového počinu ušli dlouhou cestu. Nejen že si získali uznání a popularitu snad ve všech koutech světa, ale také vystřídali hned několik hudebních žánrů. Jejich šesté studiové album ponese název Amo a vyjde 11. ledna 2019. Bring Me The Horizon z něj zatím vypustili ven singly Mantra a Wonderful Life.

Čtěte také: Bring Me The Horizon přichází s novým singlem, nese název Mantra

Rock for People se jako obvykle odehraje na letišti v Hradci Králové a bude se konat ve dnech 4. – 6. července 2019. Vstupenky na festival je možno zakoupit na oficiálních stránkách Rock for People a webu GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz