Charlie Straight končí! Údajně jde o pauzu, vypadá to na rozpad

Charlie Straight | Zdroj: facebook.com

Třinecká kapela Charlie Straight se dohodla na pauze, jak tvrdí tiskové prohlášení kapely. Podle Facebooku kapely to ale spíše vypadá na absolutní konec.

Za těch sedm let jsme zažili neuvěřitelné věci, které nás formovaly. Lidi se ale mění, takže je přirozené, že se každý z nás posunul jinam a naše vize o tom, kam by měla kapela směřovat, se rozešly,” vysvětlil baskytarista Cienciala. „Takže v poslední době bylo stále těžší se domluvit,” dodává.

Přečtěte si také rozhovor s Albertem Černým

Podle mne by měl člověk dělat věci v životě na sto procent a nebát se změny. Budu psát písničky, zpívat a žít hudbou naplno, s bubeníkem Pavlem Pilchem už pracujeme na něčem novém,” nechal se slyšet zpěvák a frontman Charlie Straight Albert Černý.

Se svými fanoušky se loučí stylově, novým videoklipem k písni Crush On A Hooligan a třemi koncerty, které, jak říkají kluci, odehrají ve smluvených termínech.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...