Colours of Ostrava 2024 nabídne nejen Lennyho Kravitze

Lenny Kravitz | Zdroj: Oficiální Facebook interpreta

Minulý rok tento přední tuzemský festival oslavil výročí dvaceti let. Ani letos však nebudou chybět zvučná jména a bohatý rozmanitý program, jak už je u akce tohoto renomé a velikosti dobrým zvykem. 

Pořadatelé významného tuzemského festivalu Colors of Ostrava se snaží návštěvníkům nabídnout bohatý program tak, aby si každý přišel na své, a aby se tak pro všechny stala celá událost nezapomenutelnou.

Na letošní ročník, který se bude konat 17. až 20. července, přijede legendární Lenny Kravitz, a tak bude na festivalu citelné také rockové ovzduší. Chybět nebude ani anglický zpěvák Sam Smith, jenž má na svém kontě hity jako třeba La La La či Stay With Me. Svůj repertoár představí i američtí stoner rockeři Queens of the Stone Age.

Čtěte také: Na Rock for People 2024 se blýskne Keanu Reeves a kapela Dogstar

Mnoho návštěvníků jistě zaujme svěží Cacao stage. Ta byla na minulém ročníku vůbec poprvé, přičemž její náplň reflektuje současné hudební trendy jako jihokorejský pop, japonský neofolk nebo soudobé přístupy k elektronické hudbě. Radost budou mít i fanoušci české a slovenské scény, jelikož zde svoji show odehrají Mig 21, Lenny či D.Y.K..

Vstupenky lze v několika kategoriích zakoupit na oficiální stránkách festivalu.
Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 358 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.