The Smile vydávají nové album. V červnu ho představí ve Foru Karlín

The Smile | Zdroj: Charmenko CZ

Britské seskupení The Smile koncem ledna vydalo očekávaného následovníka desky A Light For Attracting Attention. Tři slavní muzikanti novinku představili také novým videoklipem. 

Anglická kapela The Smile je seskupení, které tvoří hudebníci Thom Yorke a Johny Greenwood (zpěvák a kytarista Radiohead) a také bubeník Tom Skinner, který hrával s jazzovými Sons of Kemet. Trio nyní sklízí úspěchy s novým albem Wall Of Eyes, jež vyšlo 26. ledna. Tento nejčerstvější přírůstek z dílny kapely navazuje na desku A Light For Attracting Attention z roku 2022.

Čtěte také: V Praze potřetí zahrají King Gizzard and the Lizard Wizard

Muzikanti společně s novou deskou vpustili do světa i videoklip k písni Friend Of A Friend, který režíroval respektovaný americký režisér Paul Thomas Anderson. Nahrávka Wall Of Eyes vznikla v anglickém Oxfordu, což je domácí město kapely Radiohead. K vydání alba také probíhaly po celém světa projekce, při kterých jsme mohli slyšet celé album včetně videa ze studia o tom, jak celé nahrávání probíhalo.

The Smile se navíc představí 12. června v pražském Foru Karlín. Vstupenky lze zakoupit v sítích Ticketstream a Ticketportal.
Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 358 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.