Discoballs chystají novou desku, vyšla první ochutnávka

Discoballs | Zdroj: Discoballs

Fanoušci tohoto ska bandu mají již určitě v diářích zakroužkováno datum 13. března, kdy se bude křtít nová deska Dance Like Nobody’s Watching. Jak bude znít, napoví první singl.

Ve čtvrtek 13. března oficiálně vyjde i nové album Discoballs, a to ve formě CD nebo ve vinylovém provedení. Novinku bude možné zakoupit v pražském klubu Futurum na křtu a poté online na stránkách kapely. Samozřejmě bude i jedna šťastná osoba, která si chytí pokřtěné CD během slavnostního koncertu.

Jak bude nová deska znít? Kapela slibuje klasický ska sound, který bude obohacen o mnoho prvků, mezi něž patří například soul, punk a dokonce i disko. Tento hudební mix nám přibližuje první zveřejněná píseň Shake Your Ass, jejíž videoklip zhlédlo během dvou dnů téměř tisíc lidí. Tento singl nám tak napovídá, že nová deska bude našlápnutá pozitivní energií, která zvedne náladu všem milovníkům ska music. To, že bude album opravdu stát za to, svědčí i fakt, že role kmotra se ujal frontman kapely Fast Food Orchestra Fido, který napsal text k písni, podle níž se celá nahrávka jmenuje.

Společně s Discoballs si 13. března ve Futuru zahrají i další dvě seskupení. Jedním z nich je punk’n’rollový objev Rabies z Bystřice pod Perštejnem. Druhým bandem je kapela Fidel – znovuzrození Basta Fidel, kteří představí omlazenou sestavu, nový repertoár a novou zpěvačku. Celá tato akce vypukne ve 20 hodin. Lístky můžete zakoupit v síti Ticketpro za 120 korun nebo na místě, kde bude vstup o dvacku dražší.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.