Drum&bassová lékařská akademie rozezvučí v květnu Roxy

Etherwood | Zdroj: archiv interpreta

V květnu vypukne v Roxy drumbassová smršť! Etherwood, který si získal svým posledním vystoupením místní pražské fanoušky, se opět vrací! A nebude sám. Poprvé se v Praze představí se sesterským labelem Hospital Med School.

Lékařská akademie vychovala žhavé talenty a přiváží je s sebou do Česka na Label night. Kromě Etherwooda, který na jaře chystá nové album, vystoupí i talentovaný Keeno, Anile či BOP a Mullet doplnění o MC Ruthless. Můžete se těšit na neobyčejné rytmy, které se vyznačují experimentální svobodou, nevázanou na styl, tempo nebo konvence. Tito londýnští medici zahrají něco, co jste ještě neslyšeli. Není to jen obyčejný drum&bass s přídavkem elektroniky, dubstepu a experimentální hudby. Je to něco mnohem víc.

Historie Med School sahá do roku 2006, kdy byla založena jako sesterský label Hospital Recordings. Každoročně dávají příležitost novým talentům, kteří jsou představeni pod kompilací Blood Pressure. Med School je nejúspěšnější drum&bassovou medickou školou vůbec, vystřídalo se v ní nespočet vykutálených studentů jejichž chorobné tendence posunuly žánr tam, kde by ho čekal jen málokdo.

Čtěte také: Únorové Free Mondays v Roxy zvou na domácí i zahraniční kytarovky

Šetřete si síly na květen, protože drumbassový medici vás přijedou spíše rozproudit než vyléčit! Vstupenky na tuto neopakovatelnou premiéru můžete zakoupit na GoOut , Ticketportalu či v samotném Nod za zvýhodněnou cenu.


Napište komentář