The Subways jsou bez bubeníka. Turné ale neruší

The Subways | zdroj: facebook.com

Fanoušci kapely The Subways se nedávno konečně dočkali nové desky. Nyní už netrpělivě čekají, až ji uslyší naživo. To se však zkomplikovalo kvůli zdravotním potížím bubeníka.

Za necelé tři týdny, přesně 7. března, vystoupí britská kapela The Subways v brněnském klubu Fléda, a o den později, 8. března, pak v pražském Lucerna Music Baru. To všechno v rámci svého evropského New album tour 2015 k nejnovější eponymní desce, která vyšla 6. února. Jenže nyní nastaly komplikace.

Kapela se momentálně ocitla bez bubeníka. Jeden ze základních tří pilířů The Subways, bubeník Josh Morgan byl nucen kapelu opustit ze zdravotních problémů. Josh bojuje již delší dobu s Aspergerovým syndromem, což je jedna z poruch autistického spektra a vyznačuje se potížemi v sociálním chování. Joshův stav se nyní zhoršil natolik, že má panickou hrůzu z vystupování na pódiu.

Management kapely fanoušky uklidňuje, že se Josh Morgan brzy do kapely vrátí a do té doby za něj bude hrát záskok. Turné se tak rozhodně neruší. Co myslíte, dočkají se čeští fanoušci Joshe? A kdo bude oním záskokem?


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.