Ed Sheeran bojuje o prestižní hudební ceny Brit Awards

Ed Sheeran | Foto: facebook.com

Dlouhodobě obsazuje vrcholy hudebních žebříčků, stále zvyšuje prodeje alb, vyprodané koncerty přemisťuje do větších prostor, Ed Sheeran zrkátka válí.

Stále rostoucí úspěch tohoto britského hudebníka se letos opět promítá do nominací na britské hudební ceny Brit Awards. Mladý Ed Sheeran je tento rok nominován rovnou ve čtyřech kategoriích. O vysoké ocenění jako Nejlepší singl se tak bude ucházet jeho Thinking Out Loud, jehož populární taneční klip je nasazen v kategorii o Videoklip roku, o Nejlepší album bojuje v tuto chvíli již šestiplatinové druhé album s názvem X a v neposlední řadě se bude o Nejlepšího zpěváka ucházet sám interpret.

Hned dvojí nominace písničky Thinking Out Loud napovídá, že se nejedná o žádnou běžnou rádiovku. Úspěchy slaví song po celém světě. V současnosti je čtvrtou nejhranější písní planety a druhou nejhranější skladbou v celé Evropě!

Ještě předtím, než budou známy oficiální výsledky soutěže, je možné Eda podpořit i osobně. V rámci turné se svým druhým albem X totiž přijede poprvé také do Prahy, a to už 12. února! Díky obrovskému zájmu o tento koncert bylo vystoupení přemístěno do holešovické Tipsport Areny. Předskokanem koncertu bude taktéž Brit, Ryan Keen.

 

 


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.