Ed Sheeran si na novou desku přizval hvězdy jako je Eminem nebo Bruno Mars

Ed Sheeran | Zdroj: facebook.com

Pár dní po svých červencových koncertech v Letňanech vydá Ed Sheeran desku plnou dalších hudebních hostů. Na albu No. 6 Collaborations Project se tak objeví například Cardi B, Eminem nebo Skrillex.

Ed Sheeran chystanou nahrávku představil dvěma singly. První byl I Don’t Care s Justinem Bieberem, další pak vyšel společně s rappery Chance the Rapper a PnB Rock pod názvem Cross Me.  No. 6 Collaborations Project je pokračováním konceptu, s nímž Sheeran přišel ještě před vydáním debutu – co song, to jiný host nebo hosté.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Drogová závislost, erotika i láska v tvorbě Eda Sheerana

Nyní již odtajnil celý seznam interpretů, kteří se na albu podíleli. Novinka bude obsahovat dvanáct skladeb a objeví se na ní dohromady 17 hostů. Tentokrát si zpěvák pozval kromě zmíněných i hvězdy jako Eminem, Cardi B, Bruno Mars, Young Thug, Travis Scott, 50 Cent, Skrillex nebo Stormzy.  Deska vyjde 12. července.

Některé čerstvé skladby bezpochyby zazní i v Letňanech, kde Ed Sheeran odehraje dva koncerty v termínech 7. a 8. července 2019. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal. 


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz