Foto: Exkluzivní pohled na pódia brněnské Apokalypsy

Apokalypsa | Zdroj: facebook.com

Dne 28. února proběhne na brněnském výstavišti velkolepá, nejstarší a také asi nejnavštěvovanější taneční akce v České republice. Tento rok oslaví Apokalypsa jubilejních 15 let a bude rozdělena na dva díly, které dohromady utvoří jeden koncepční celek.

Koncem února zažije Pavilon P neuvěřitelné oslavy techno music, při kterých se bude výstaviště třást v základech. Apokalypsa bude vedená pod taktovkou představitelů moderních stylů jako je techno, tech-house nebo elektro, kteří jsou známi z nejvýznamnějších akcí – Time Warp, May Day či Awakenings.

Celkově budete moci obdivovat 3 stage: Elektra clubbing, Cubbo hard a Gambrinus Excelent. Na těchto pódiích si zahrají hvězdy jako je slavná DJka Lucca, Orbith nebo bývalá česká Miss Míša Salačová.

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=”thumbnails” theme_id=”1″ gallery_id=”6″ sort_by=”order” image_column_number=”5″ images_per_page=”30″ image_title=”none” image_enable_page=”0″ thumb_width=”180″ thumb_height=”90″ popup_width=”800″ popup_height=”600″ popup_effect=”fade” popup_interval=”5″ popup_enable_filmstrip=”1″ popup_filmstrip_height=”50″ popup_enable_ctrl_btn=”1″ popup_enable_fullscreen=”1″ popup_enable_comment=”1″ popup_enable_facebook=”1″ popup_enable_twitter=”1″ popup_enable_google=”1″ watermark_type=”image” watermark_link=”0″ watermark_url=”http://www.monstermusic.cz/wp-content/uploads/photo-gallery/Monstermusic_logo_transparent.png” watermark_width=”90″ watermark_height=”90″ watermark_opacity=”30″ watermark_position=”bottom-right”]


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.