Steel Panther pročísnou háro Lucerna Music Baru

Steel Panther | Zdroj: facebook.com

Koncert Steel Panther v pražském klubu Lucerna Music Bar se nezadržitelně blíží. Stejně tak jako vypuštění jejich nové studiovky.

26. února zasáhne Lucerna Music Bar glam/heavy-metalový uragán z divokého Los Angeles, který si říká Steel Panther. Čtyřčlenná kapela, jež je úspěšná také díky vystoupením, která parodují život a styl 80. let, vyrazila na začátku února na turné s názvem Spreading The Disease Tour. Steel Panther navštíví kromě České republiky například také Německo, Francii, Španělsko, Velkou Británii či Slovensko. Jejich show jsou na americké půdě kultovní, a proto se k nim často připojují hvězdy jako Paul Stanley z Kiss, Steven Tyler z Aerosmith nebo Chester Bennington z Linkin Park. Takhle exkluzivního hosta u nás asi očekávat nemůžeme, zatím ale stále není potvrzená žádná předkapela.

Členové kapely, jimiž jsou Michael Starr, Satchel, Lexxi Foxx a Stix Zadinia, chystají mimo turné také nové studiové album. To (v pořadí třetí) má navázat na velmi úspěšný titul Balls Out z roku 2011. Novinka pojmenovaná All You Can Eat bude obsahovat dvanáct nových songů, Steel Panther už vypustili ochutnávku v podobě dvou z nich. Jestli nadělí ještě nějakou další ukázku, to nevíme, ale oficiálně vychází album 1. dubna.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.