Frank Carter and The Rattlesnakes vydali nový singl a brzy zamíří do Česka

Frank Carter and The Rattlesnakes - Aerodrome Festival 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Frank Carter and The Rattlesnakes se vrací se singlem Crowbar. Zároveň s ním oznámila kapela turné, při němž se na jaře zastaví i v pražské Lucerně.

Fanoušci tohoto punk rockového uskupení mají ale o důvod víc k radosti, protože novinka Crowbar nevyšla jen tak. Čerstvý singl je první ochutnávkou z nově oznámeného alba End of Suffering. To bude tedy určitě tvořit alespoň část setlistu na chystaném turné, přestože album ještě nebude tou dobou na světě. End of Suffering bude obsahovat dvanáct skladeb a vyjde 3. května.

Čtěte také: Počáteční překvapení i velkolepé finále: To byl závěr letošního Aerodrome nejen s Limp Bizkit

Půjde již o třetí studiovku britské pětice, přestože spolu hraje teprve čtyři roky. Frank Carter je ale ostřílený punker z účinkování v kapelách Gallows a Pure Love. O tom jsme se už mohli přesvědčit, protože Frank Carter and The Rattlesnakes si odbyli svou premiéru před tuzemským publikem loni v létě. Na Aerodrome Festivalu vytřeli svým vystoupením zrak snad všem, kteří na ně zavítali.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 15 nejlepších koncertů roku 2018 – IAMX, Roger Waters, Aurora nebo Marpo

Na jaro půjde dost možná o ještě větší nářez, protože tentokrát rozparádí pražský Lucerna Music Bar. Koncert se odehraje 3. dubna a vstupenky na něj lze zakoupit od dnešního rána v síti Ticketportal.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz