Guns N’ Roses zveřejnili klip z evropského turné

Guns N' Roses | Zdroj: thenational.ae

Not In This Lifetime Tour je v plném proudu a Guns N’ Roses již ve své vesměs původní sestavě stihli objet téměř polovinu Evropy. Nyní se chystají na její druhou část a aby své fanoušky navnadili, zveřejnili i oficiální klip z evropských koncertů.

Na minutu dlouhém snímku jsou za doprovodu živé verze písně Mr. Brownstone vidět záběry z koncertů v Dublinu, Bilbao, Lisabonu, Madridu a dalších měst, ve kterých stihli Guns N’ Roses od 27. května zahrát. Do České republiky se slavná parta v čele s Axlem Rosem, Slashem a Duffem McKaganem vypraví už 4. července, kdy zahraje na pražském Letišti Letňany.

Vedle toho Gn’Fn’R, jak se aktuálně prezentují, oznámili další koncert na následující severoamerické tour. Ten proběhne 20. července v newyorském Apollo Theater a bude pouze pro pozvané. Vypadá to tedy, že Guns N’ Roses s koncertováním ne a ne přestat, a o tomhle reunionu tak zjevně ještě nějakou dobu uslyšíme. A kdo ví, třeba z toho bude i deska.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.