Henhouse Prowlers chystají nové album. I tak si udělají čas na Prahu

Henhouse Prowlers | Zdroj: Rockcafe.cz

Pověst těžkých dříčů, snaha denně koncertovat a pevné základy v bluegrass – to jsou jedenáct let fungující Henhouse Prowlers. Zrovna pracují na novém albu a za pět dní nám část z něj zahrají v Rock Café.

Odlišit je od jiných bluegrassových kapel je celkem snadné. Liší se a přidávají nenásilně kousek sebe, čímž dosáhli nezaměnitelného zvuku a už s prvními odehranými tóny máte jasno. Průřez jejich písněmi je celkem pestrý. Máte-li náladu na baladu, hledejte u Henhouse Prowlers. Chcete-li řádit a pustit si k tomu něco rychlejšího, najdete to zase u nich.

Kapela zrovna dře na novém albu, kde bude třináct songů. Deska ponese název Still On That Ride a doufají, že ji stihnou vydat ještě letos. Důležité je zmínit fakt, že tentokrát prvně na ní pracují čistě oni bez zásahu okolí. Aktuálně se ale můžeme těšit z jejich posledního alba Breaking Ground. Ta se zrodila během pár měsíců na turné po Spojených státech a Evropě.

Možná jste Henhouse Prowlers už slyšeli před dvěma roky, kdy do Prahy zavítali poprvé. A pokud se vám zalíbili, máte program na čtvrtek 25. června jasný. Vy ostatní si je určitě nenechte ujít, stojí totiž opravdu za to.

Druhou kapelou večera bude pražská country-rock’n’rollová smečka The Moonshine Howlers. Punk nakažený country horečkou – to je jejich muzika. Šestičlenní country  nadšenci rozhodně umí bavit, rozhýbat vaše boky a získáte na tento “retro” žánr nový svěží úhel pohledu.

Vstupenky jsou k dostání za 170 korun (+ poplatky) na Ticketstream.cz a GoOut.cz.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.