Mighty Sounds zveřejnili spolu s line-up i jednu smutnou zprávu

Supersuckers | Zdroj: facebook.com

Festival se pomalu blíží a pořadatelé zveřejnili časový harmonogram kapel. Fanoušci si tak mohou naplánovat svůj denní program. Z nahlášených kapel však vypadla kapela Supersuckers, kvůli vážné nemoci zpěváka Eddieho. 

Letiště Čápův dvůr v Táboře zažije od 3. července pořádnou párty. Stejně jako každý rok se zde odehraje velká smršť ska, reggae, punku, hardcore a dalších hudebních stylů pod záštitou festivalu Mighty Sounds. Programu letos vévodí kapely jako Enter Shikari, dancehallový Dub Incorporation, post-hardcoroví Architects, či legenda ska a rocksteady Derrick Morgan. Tyto hvězdy z celého světa doplní desítky dalších kapel, které zde vystoupí.

Harmonogram jejich vystoupení pořadatelé zveřejnili a tak si nedočkaví fanoušci mohou naplánovat, jak budou vypadat jejich festivalové dny. S line-upem kapel však přišla i špatná zpráva. Mnoho fanoušků zbystřilo, když v rozpisu nenašli rockery Supersuckers. Důvod jejich neúčasti je bohužel ten nejhorší. Zpěvákovi Eddiemu byla diagnostikována rakovina, kapela tak zrušila celé evropské turné, aby se mohl začít léčit co nejdříve.

Jako každý rok se kromě čtyř podií, představí DJs scény, divadelní šapitó i široký výběr sportovních akcí a bohatého doprovodného programu. Letos přijede do Tábora stejně jako minulé ročníky kolem dvanácti tisíc diváků jak z celé republiky tak také z Evropy. Mnoho fanoušků dorazí už ve čtvrtek 2. června na warm up párty, která je zde připravena pro nedočkavé návštěvníky. Lístky jsou k sehnání od 1 290 korun, na místě budou vstupenky k zakoupení za 1 490 korun.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.