Hudební léto v ledárnách přivítá jména jako Mig 21 nebo Lucie

Mig 21 - Lucerna Music Bar open air | Foto: Martin Bambušek, MonsterMusic

V letošním roce se opět dočkáme venkovních shows v areálu Branických ledáren. Pod hlavičkou Ledárny Open Air budou koncertní vystoupení startovat v červnu a těšit se můžeme na Monkey Business, Mig 21, Vypsanou fixu nebo také Annu K.

Ledárny Open Air navazují na loňský úspěšný koncept Lucerna Music Bar Open Air, který si užívaly tisíce spokojených návštěvníků. „Ledárny Open Air se uskuteční ve stejném areálu jako loňský Lucerna Music Bar Open Air, tedy hned vedle historické budovy Branických ledáren. Letos to bude ale bez účasti Lucerna Music Baru. Ten se bude plně soustředit na své klubové akce, které se už konečně naplno rozjely,“ informuje za pořadatele Tomáš Staněk a pokračuje: „Věříme, že i letos budou Ledárny pro řadu hudebních fanoušků jejich letním „domovem“, kde si kromě skvělých koncertů užijí i pohodovou letní atmosféru.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Kim Petras, Avril Lavigne a další nová alba, která rozhodně stojí za poslech

Znovu se zde objeví plno známých hvězd domácí hudební scény. Léto v ledárnách odstartují Divokej Bill, uvidíme ale i Monkey Business, Vypsanou fiXu, Lucii, Horkýže Slíže a mnoho dalších. Na své si přijdou také fanoušci hip hopové muziky při vystoupení Calina či Ty Nikdy Labelu. Vstupenky jsou k dostání v síti GoOut a na oficiálním webu Ledárny Open Air.

LEDÁRNY OPEN AIR 2022:
2. června – Divokej Bill
7. června – Mig 21
8. června – Sto zvířat
16. června – Anna K.
17. června – Ty Nikdy Label
21. června – Monkey Business
22. června – Vypsaná fiXa
29. června – Lucie
30. června – Stromboli
16. srpna – Horkýže Slíže
17. srpna – Horkýže Slíže
19. srpna – Calin
23. srpna – Poletíme?
24. srpna – 58G
25. srpna – David Koller
1. září – Mňága a Žďorp
8. září – Pražský výběr


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz