Jelen nelení a z Magdalény se mu zelení

Kapela Jelen - Magdaléna

Hodiny se zastaví la la la… Nadějná česká kapela s krásným jménem Jelen představuje klip ke své nejnovější písni s ještě krásnějším jménem Magdaléna v rámci alba Světlo ve tmě. 

Rozhodně si udělejte čas na kapelu Jelen, která je dost intenzivně vycházející hvězdou české hudební scény – klip je vcelku normálně krásný, ale hudba vám rozhodně nedá spát, a to jen v dobrém. Prostě je to tak, když banda krasavců zpívá o lásce a holce a tak melancholicky si u toho stýskají o lesknoucích se očích a jak stojí na rozcestí, daleko od bolestí – k jejich velkému štěstí taky daleko od patosu, takže je tam romantiky tak akorát.

Debutové album Světlo ve tmě vydala kapela v květnu letošního roku. Taky má za sebou úspěšnou koncertní sezónu (když říkám úspěšná, myslím cca 60 festivalů a koncertů, což rozhodně není málo!). Na scénu se uvedli písněmi Tančíme spolu a Nebe nad Prahou, které jim zajistily pověst originálních hudebníků.

Album uspělo u fanoušků, kritiků… prostě všechno je, jak má být. Mladá míza, energie a talent je přesně to, co česká scéna potřebuje, tak sledujte klip a staňte se jedním z fanoušků této milé kapelky.


Napište komentář

Magdaléna Simonová
O Magdaléna Simonová 44 Článků
Mám ráda hudbu, koncerty, večírky a vše kolem. Studuju Sociologii a sociální politiku, hraju na saxofon a miluju jazz a elektro... jo a taky píšu o jídle.