Vyhrajte vstupenky na koncert Il Divo v O2 areně (ukončeno)

Il Divo | Zdroj: pořadatel akce

V rámci turné k novému albu A Musical Affair navštíví fenomenální kvartet Il Divo také Prahu. V pátek 3. října 2014 po dvou letech znovu obsadí O2 arenu a zazpívají oblíbené písně ze slavných broadwayských muzikálů. Soutěžte s námi o vstupenky.

Il Divo je pop-operní vokální skupina, jež jako první úspěšně kříží pop s klasickou hudbou. O jejím celosvětovém úspěchu svědčí 26 milionů prodaných desek, 160 zlatých a platinových ocenění obdržených ve 33 zemích světa, přičemž ve více než 50 případech zaujalo jejich album první příčku v prodejní hitparádě. Za svou desetiletou kariéru uskutečnili čtyři rozsáhlá světová turné, v jejichž rámci navštívili také Českou republiku, a to poprvé předloni v září. Uskupení s italským názvem je věru multinacionální. Založil jej v roce 2003 britský hudební manažer a producent Simon Cowell a tvoří ji švýcarský tenorista Urs Buhler, španělský barytonista Carlos Marin, americký tenorista David Miller a francouzský popový zpěvák Sébastien Izambard.

Vyhrajte v naší soutěži 2×1 vstupenku na koncert Il Divo, který se uskuteční 3. října v pražské O2 areně, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Jak se jmenuje debutové album Il Divo?

a) Il Divo

b) The Promise

c) Wicked Game

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo Il Divo – soutěž. Soutěž o vstupenky probíhá od středy 24. do neděle 28. září 2014. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář