Jubilejní ročník Trnkobraní otevře své brány již dnes

Jelen, Sázavafest 2017 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

V areálu likérky Rudolf Jelínek už dnes odstartuje další ročník Trnkobraní. Jako vždy na něm nebudou chybět ti nejlepší z české i slovenské hudební scény. Co vás čeká?

Už v 17 hodin zahraje na Starobrno stage kapela Jelen. Ta získala Anděla v kategorii Objev roku za rok 2014 a stala se Skupinou roku 2016. To vše hlavně díky fanouškům, kteří ji milují. „Živé hraní je pro nás největší radostí. Je pro nás čest být součástí hudebních festivalů, jako je Trnkobraní, a užít si neopakovatelnou atmosféru venkovních koncertů, na které se každoročně těšíme,“ říká frontman kapely Jindra Polák.

Později vystoupí také například Tomáš Klus, který se dle svých slov na Trnkobraní těší, jako trnka na sklizeň, nebo populární kapela Mandrage„Je to už osvědčené prostředí, abychom tak řekli. Za ty roky co koncertujeme, jsme si našli několik akcí, na které se rádi vracíme, protože se tam dobře hraje. Vizovické Trnkobraní je jedna z těchto akcí, kde víme, že vše bude technicky v pohodě, že tam bude spousta fajn lidí a že se koncert povede,“ shodují se členové skupiny Mandrage.

V sobotu se pak fanoušci mohou těšit na vystoupení kapel, jako jsou Rybičky 48, Lenny, Tři sestry, Elán a spoustu dalších.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.