Kryštof přichází se svým Srdcebeat

Kryštof | Zdroj: img.cz.prg.cmestatic.com

Známá česká kapela Kryštof zasáhne všechny své fanoušky do srdcí se svým novým singlem Srdcebeat – a to přímo na svatého Valentýna! A jakoby toho nebylo málo, bude ve stejný den zahájen i předprodej lístků na jejich turné Kryštof Srdcebeat Tour 2015.

Kdybyste chtěli v těchto dnech najít v České republice kapelu Kryštof, nebyli byste úspěšní. Právě se nachází v New Yorku a finišuje své sedmé studiové album, které vyjde v červnu. V něm bude zahrnuta i pilotní píseň Srdcebeat, kterou kapela odtajní 14. února, tedy na svatého Valentýna, kdy zároveň zahájí i předprodej na své halové turné Kryštof Srdcebeat Tour 2015 konající se na podzim tohoto roku.

Frontman kapely Richard Krajčo o novém singlu prozradil: „Srdcebeat je píseň o bezpodmínečné lásce, bez všech těch kdyby, jestli, pokud, možná, bez kompromisů a touhy měnit a být měněn. Je šance ji dostat od někoho jiného než od dětí? My sami to dokážeme? Kolik z nás ji v životě potkalo? O tom jsem ji složil.

Na nové desce se podílí producent Yarone Fuchs, který s kapelou spolupracoval už na veleúspěšném albu Inzerát. „Nová deska Kryštof bude lepší. Bude to album, které by obstálo na kterémkoliv místě planety. Silné melodie, moderní zvuk, Richardovo charisma. Fanoušci se mají opravdu na co těšit. Kdyby kluci nezpívali v češtině, byla by z nich celosvětová hvězda,“ podotýká Fuchs.

A teď něco k turné

Srdcebeat je název nejen nové písně, ale též halového turné, které skupina zahájí 20. října v ostravské ČEZ Areně a vyvrcholí 3. listopadu v pardubické Tipsport Areně. Předchozí turné k albu Inzerát, bylo dlouhé měsíce dopředu vyprodané, a tak je kapela v očekávání, jaký start přijde nyní. Lístky budou k sehnání v síti Ticketstream, v Praze pak v síti Ticketportal.

Jsem vždycky nervózní. Člověku se honí hlavou: Mají nás fanoušci pořád rádi? Přijdou? Ale věřím, že jsou natěšení a lístky zmizí stejně rychle jako předtím. Tentokrát zavítáme do pěti měst. Chystáme pro fanoušky velkou show a spoustu překvapení, které budeme odtajňovat postupně. Ale rádi bychom překonali sami sebe a laťku, kterou jsme si nasadili při turné k albu Inzerát. Podle plánů a vizí od toho nejsme daleko,“ dodává Richard Krajčo.

Kryštof na svém turné nebude sám. V podobě předkapel zvolila dva tuzemské interprety, a to zpěvačku Lenny se svou skupinou a Mirai, která se nedávno představila se singlem Dítě robotí a chystá vydání svého debutového alba.

Kde všechny novinky vypuknou? Exkluzivní rozhlasová premiéra Srdcebeatu se odehraje 14. února v síti Hitrádií. Kdo v ten den vyzná svou lásku přímo ve vysílání, dostane exkluzivní CD singl s novou písní a věnováním od Richarda Krajča.

 

 Kryštof Srdcebeat Tour 2015:

 20.10. Ostrava – ČEZ aréna

23.10. Brno – hala Rondo

27.10. Praha – 02 aréna

31.10. Liberec – Home Credit Arena

3.11. Pardubice – Tipsport aréna

 


Napište komentář