Kryštof si vystoupením na střeše splnili sen

Kryštof na střeše Ostravaru | Foto: Jan Ráček, Popfoto.cz

Úterý 7. června si bude kapela Kryštof pamatovat ještě hodně dlouho. Vystoupením na střeše ostravského pivovaru se jim totiž splnil sen.

Na Slavnostech pivovaru Ostravar, 7. června, nesměla samo sebou chybět tamní kapela KryštofRichardem Krajčem v čele. Zvlášť když jela ještě nedávno šňůru pod titulem Ostaravar club tour. Reportáž z pražského koncertu si můžete přečíst zde. O to větší zážitek připravili organizátoři pro návštěvníky a hlavně pro samotnou kapelu. Kapela Kryštof vystoupila, v celé své kráse, přímo na střeše pivovaru. „Vystoupení se setkalo s nadšenými reakcemi a od soboty o něm mluví celá Ostrava. Chtěli jsme tímto poděkovat našim loajálním fanouškům a dopřát jim zážitek, na který se jen tak nezapomíná.“ řekla Zuzana Cieciotková, manažerka značky Ostravar.

Sama kapela si splnila již dlouholetý sen. „Myslím, že to byl ten pravý bonbónek ostravarských slavností. Nadšení nebylo cítit jen z nás, ale hlavně z tisícovek fanoušků pod střechou. Dle jejich reakcí na našich stránkách a facebooku to pro mnohé byl ten nejlepší koncert, jaký v životě zažili, a my si splnili sen – zahráli jsme pro mnoho tisíc lidí ze střechy jako Beatles nebo U2. Děkujeme Ostravaru, že nám to umožnil,“ řekl po vystoupení frontman Richard Krajčo. Návštěvníci si svá videa samozřejmě nenechali pro sebe, a tak už během pár hodin tuto událost zhlédly na internetu tisícovky fanoušků. Na jedno takové se můžete podívat níže:


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.