Life, hvězdy z Rock for People 2019, míří do Prahy s novým albem

Life | Zdroj: facebook.com

Life si letos získali fanoušky na Rock for People, a tak se pořadatelé rozhodli dopřát této nadějné partičce vlastní show. V Klubu Famu se jejich dravé muziky dočkáme už na začátku října.

Life si vysloužili pozornost již svým debutem Popular Music v roce 2017. Nyní se vrací s deskou A Picture Of Good Health, která vyšla 20. září. Oproti minulé a mnohem více politické desce se tentokrát britská čtveřice zaměřila spíše na osobní problémy člověka, ale jejich hudba je stále stejně naštvaná, agresivní a plná energie. Fanoušci kapel jako Slaves nebo Idles, s nimiž jeli Life i na tour, by měli rozhodně zpozornět, protože tato skupina si na britské scéně buduje silné postavení.

Life vystoupí v Klubu Famu 7. října a jako support si vybrali Cigarette Syndome. Lístky jsou k dostání na webu GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz