Metallica ruší koncerty, Hetfield míří na odvykačku

Metallica | Zdroj: facebook.com

Zdálo se, že James Hetfield boj nad alkoholem vyhrál, ale opak je pravdou. Problémy způsobil i celé kapele, která musí nyní rušit koncerty.

Od Metallicy přišlo oficiální prohlášení, že se ruší australská a novozélandská část světového turné. Na vině je závislost na alkoholu frontmana Jamese Hetfielda. Svou poslední odvykací léčbu podstoupil před patnácti lety, bohužel se mu opakovaně neubránil a rozhodl se se svým problémem svěřit do odborné péče.

Čtěte také: Life, hvězdy Rock for People 2019, míří do Prahy s novým albem

Tuto zprávu zveřejnili začátkem víkendu ostatní členové. Krom omluvy a informace ohledně rušených koncertů také děkují za pochopení a podporu. Nezbývá než doufat, že bude Hetfield zase brzy v pořádku a dokáže opět převzít pomyslné opratě nad svým životem.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 346 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.