Airbourne se po devíti letech valí na Prahu. Milují je i Motörhead

Airbourne | Zdroj: facebook.com

Po devíti letech se můžou fanoušci Airbourne opět radovat. Kapela se totiž začátkem října vrací do Prahy a po jejím boku zahrají Supersuckers.

První týden v říjnu si přijdou na své všichni, co poslouchají Airbourne a už dlouho je chtějí vidět naživo. Po několikaleté pauze se rozhodli opět vystoupit v Praze, koncert odehrají v klubu Roxy.

Čtěte také: Britští punk-rockeři Boston Manor v říjnu rozproudí Prahu

Kapela vznikla v roce 2003, kdy ji založili bratři Joel a Ryan O’Keeffeovi u našich protinožců v daleké Austrálii. O rok později vyšlo jejich první EP Ready To Rock a podepsali smlouvu u vydavatelství Capitol Records. Oblíbily si je i samotné legendy jako Mötley Crue, Motörhead a The Rolling Stone. Na řadu poté přišly světové festivaly a jejich popularita bleskově rostla. Poslední řadová nahrávka Breakin’ Outta Hell vyšla před třemi lety.

2. října se po devíti letech představí v pražském klubu Roxy. Role předskokanů padla na punk-rockové Supersuckers, kteří pochází z americké kolébky grunge – Seattlu.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.