Ceremony přivezou na podzim do Prahy nové album In The Spirit World Now

Ceremony | Zdroj: facebook.com

Kalifornští Ceremony si letos v létě podmanili Fluff festival a dokázali, že nová post-punková tvorba za jejich starší nezaostává. Na konci srpna vydali zatím svou zdaleka nejmelodičtější desku, s kterou vyráží na tour po Evropě.

Ceremony je skupina z Kalifornie, která od roku 2005 střídá žánry skoro s každou novou studiovkou. Ať už jde ale o powerviolence, punk-rock nebo post-punk, tato kapela si s každým albem vždy udržela osobitý a autentický přístup, přestože se to neobejde bez námitek zarytých fanoušků tvrdších začátků kapely. Na svou starou tvorbu ale dle svých slov Ceremony nikdy nezanevřou a na koncertech se jí rozhodně vyhýbat nebudou.

Rozhovor: PUP: Hudbu bereme vážně, ale nechceme být upjatí. Depresivní texty vybalancujeme humorem a energií

Aktuální deskou In The Spirit World Now, která je v pořadí již šestá, se vzdálili od svých prvotin víc než kdy dřív. Na podzim nás tím pádem čeká koncert v trochu jiné atmosféře, než jaký se odehrál na letošním Fluff festivalu. Nehledě na to, Ceremony jsou známí tím, že dokážou dostat fanoušky do varu při každé show a není pochyb, že se jim to podaří i při této tour.

Čtěte také: Ceremony na Fluff Festu: Stage diving party, kde se déšť měnil na pot

Přesvědčíme se o tom 17. listopadu, kdy Ceremony vystoupí v pražském klubu Underdogs. Lístky jsou k dostání na webu GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz