Linkin Park budou pokračovat

Linkin Park | Foto: James Minchin

S budoucností proslulých Linkin Park to po smrti Chestera Benningtona vypadalo bledě, nakonec to ale vypadá, že se dočkáme jejich pokračování. Vyplývá to z nově zveřejněného příspěvku na oficiální stránce kapely.

Ve facebookovém postu kapela tvrdí, že děkuje všem fanouškům za jejich podporu při překonávání těchto smutných časů. Zároveň zmiňuje i brzké uspořádání speciálního vzpomínkového eventu v Los Angeles a před koncem prohlášení kapela uvádí, že hojí a tvoří budoucnost Linkin Park.

Ač se nejedná o žádné přímé potvrzení, máme tu další indicii, že by formace se Shinodou, Phoenixem, Bradem Delsonem, Robem Bourdonem a Mr. Hahnem mohla dále pokračovat. Už to, že skupina nijak od Benningtonovy smrti nenaznačila rozpad, bylo dobrým náznakem možné budoucnosti.

Otázkou však zůstává, kdo by na postu hlavního zpěváka Benningtona nahradil. Nejčastěji zmiňovanou variantou je Oliver Sykes z Bring Me The Horizon, nejedná se však o potvrzení informace a zatím tak můžeme pouze spekulovat.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.