Lola běží představuje nový videoklip ze své debutové desky

Lola běží | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Český objev Lola běží má momentálně plno práce s debutovou deskou, i tak ale stíhá představit nový videoklip a chystat se na léto.

Nováček na české scéně Lola běží má poslední dobou opravdu napilno. Do světa vypustili nový videoklip k písni Stejně skončíme. Ten mohli fanoušci zhlédnout již na premiéře 15. dubna v pražském klubu La Loca, kde jsme nechyběli ani my (reportáž si můžete přečíst zde). S klipem se kapela vypořádala rychle a obratně. Přípravy trvaly pouze pět dní a samotné natáčení pak sedmnáct hodin.

Tato čtyřčlenná parta je považována za jedno z největších překvapení tuzemské hudební scény. Dokazuje to i několik úspěchů, třeba 3. místo v kategorii Objev roku hudebních cen Žebřík.

Lola běží momentálně dokončují své debutové album, které by si žádný fanoušek neměl nechat ujít. Naživo si je můžete poslechnout na několika letních koncertech. Kapela se na vás už velmi těší.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.