Mike Shinoda ohlásil vydání sólového alba

Mike Shinoda | Zdroj: twitter.com

Po nedávno zveřejněném Post Traumatic EP, na kterém se vyrovnával se smrtí svého přítele Chestera Benningtona, nyní Mike Shinoda ohlašuje celé sólové album věnované právě památce svého zesnulého kamaráda.

V lednu Mike Shinoda uklidnil své fanoušky prohlášením, že rozhodně s hudbou nehodlá seknout. Zároveň ale řekl, že se sám se smrtí svého přítele a kolegy z Linkin ParkChestera Benningtona, ještě nevyrovnal, jak dokázal na velice dojemném sólovém Post Traumatic EP.

Vyrovnávání se s touto těžkou situací pomocí hudby se očividně Mikeovi osvědčilo natolik, že nyní ohlásil vydání celého sólového alba s názvem Post Traumatic, které vyjde 15. června 2018 u Warner Bros Records a které bude navazovat na původní Post Traumatic EP.

Čtěte také: Mike Shinoda na novém EP vzpomíná na Chestera Benningtona

„Je to cesta z temnoty a smutku, nikoliv do smutku a temnoty. Pokud si lidé prošli něčím podobným, doufám, že se necítí tolik sami. Pokud si ničím takovým neprošli, doufám, že se cítí vděčně.“ okomentoval novou desku Shinoda.

Již teď si fanoušci můžou poslechnout první dvě skladby z nového alba, a sice Crossing A Line a Nothing Makes Sence Anymore. Jak již názvy skladeb napovídají, tak se opět jedná o velice citlivou a emocionální záležitost, která nám připomíná, jak blízký pro Shinodu jeho zesnulý přítel Chester byl.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...