My Chemical Romance dávají poslední sbohem

My Chemical Romance | Zdroj: facebook.com

Už před časem přišla zpráva o konci kapely My Chemical Romance. Ta slíbila ještě vydat poslední album. Na desce plné největších hitů se objeví i zcela nový song.

Velké zklamání a smutek fanoušků přišel před časem, když emo-rocková parta My Chemical Romance oznámila konec své kariéry. Kapela s Gerardem Wayem v čele udělala tento krok zcela nečekaně. Zatímco v březnu 2013 očekávali fanoušci jakékoliv zprávy o desce, kterou měla skupina údajně už natáčet, dočkali se akorát této špatné zprávy. Aby nebyl smutek obdivovatelů tak velký, My Chemical Romance poslední desku slíbili.

A vypadá to, že slib skutečně dodrží. Deska May Death Never Stop You vyjde 24. března a půjde o kompilaci těch největších hitů. Bude obsahovat 19 skladeb, včetně úplné novinky. Jakési sbohem dávají My Chemical Romance zbrusu novou písní, kterou pojmenovali Fake Your Death. Tu si můžete poslechnout zde.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.