Kapely The Qemists a N.O.H.A. vystoupí již tento čtvrtek v Praze

The Qemists | Zdroj: facebook.com

Lucerna Music Bar již 20. února otevře své brány fanouškům tónů elektronické hudby a drum’n’bassu, které zazní v podání The Qemists a N.O.H.A. na zimní edici festivalu Rock for Churchill.

The Qemists už v létě ukázali, že jejich vystoupení jsou nabitá energií, a to tak, že osloví i nevelké fanoušky elektronické hudby. Kapela v současnosti dokončuje své nové album, jež vyjde ještě tento rok a bude v pořadí třetím výtvorem těchto Britů. To, jak bude znít, nám naznačuje singl No More, který byl vypuštěn do světa už na podzim loňského roku. České obecenstvo The Qemists natolik oslovili, že 20. února uslyší jako první na světě živou verzi jejich nových pecek, což je pocta jak pro pořadatele akce, tak samozřejmě i pro fanoušky drum’n’bass scény.

Druhým lákadlem na této akci je mezinárodní skupina N.O.H.A. neboli Noise Of Human Art. Tento band se představil jak na letní verzi churchilla, tak i na samostatném vystoupení v Praze a na dalších letních festivalech. Jejich posledním hudebním počinem je deska z roku 2012 s názvem Circus Underground, ze které pochází i píseň Di Nero, k níž byl 17. února zveřejněn nový videoklip. Seskupení kolem Philipa Nohy, který je ústředním mozkem kapely, má u nás velký úspěch, jejich show bývají pravidelně téměř vyprodané. Během jejich vystoupení ze stage doslova srší pozitivně nabitá energie, která baví.

Jelikož se jedná o zimní verzi Rock for Churchill, je v plánu i menší vzpomínka na léto. Stejně jako se na konci srpna ve Vroutku paří až do ranních hodin, i v Lucerna Music Baru bude probíhat pořádná afterparty. O hudební kulisu se postará DJská dvojice Pixie a Suki, která bude i nadále bavit diváky svým mixem drum’n’bassu a další elektronické hudby. Lístky na tuto akci zakoupíte za 500 korun buď na pokladně LMB, anebo v sítích Ticketpro, Ticketportal a Eventim, kde je cena navýšena o poplatek prodejci. Pokud se ještě ve čtvrtek vejdete do klubu, vstup na místě vás vyjde na 600 korun.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.