Na Rockový Slunovrat 2022 se vrátí Dubioza Kolektiv

Dubioza Kolektiv - Mighty Sounds 2017 | Foto: Michaela Sliacká, MonsterMusic

Bosenská kapela Dubioza Kolektiv bude jednou z hlavních hvězd hudebního festivalu Rockový Slunovrat. Ten se bude konat již popatnácté v tradičním termínu prvního červnového víkendu, tedy 3. a 4. června 2022 v Lesním divadle Řevnice.

Dubioza Kolektiv prostředí festivalu moc dobře zná, bude se jednat už o její třetí návštěvu malebného lesního amfiteátru.
Balkánský folklór mixovaný s punkem, ska a dubem umí tahle pohodová parta chlapíků v černožlutých mundúrech na jedničku. Lze očekávat průřez starší tvorbou s hity jako Kažu nebo Himna generacije, tak i songy z nejnovějšího počinu #fakenews.

Fotoreport: Rockový Slunovrat – Royal Republic, Wohnout, Kapitán Demo, Auxili a další, 1. 6. 2019, Lesní divadlo, Řevnice

Na festivalu ale vystoupí také pardubická pop-punková sestava Vypsaná fiXa, která si v Lesním divadle letos odbude svoji premiéru. Ze zahraničních kapel se dále představí německá punkrocková kapela Green.frog.feet, která si za deset let existence může mezi své úspěchy zapsat koncertování po boku kapel jako Dog Eat Dog, The Exploited nebo americké zpěvačky Pink.

Dalšími potvrzenými jmény jsou například funk souloví Aneta & The Soul UnclesNoisetrap nebo hardcore uskupení z Liberce, Hopes.

Vstupenky jsou již v prodeji, a to na oficiálním webu festivalu.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.