Night Lovell už za měsíc představí v Praze novou desku

Night Lovell | Zdroj: youtube.com

Mladičký rapper se po pauze vrací s novou tvorbou, kvůli které odložil i turné. V březnu se tak v Roxy dočkáme čerstvé studiovky, která má být tentokrát dospělejším počinem.

Night Lovell na sebe upoutal pozornost zejména svým prvním albem Concept Vague z roku 2014. Přestože je mu ale pouhých 21 let, do diskografie mu přibude již třetí nahrávka, jenž nese název Goodnight Lovell. Bezpochyby bude opět obsahovat pořádnou dávku trapu a experimentálního hip hopu, ale uslyšíme také featy od umělců jako Lil West, Wifisfuneral nebo Suicideboys.

Čtětě také: Pouya v Roxy vzpomínal na Lil Peepa i XXXTentaciona

Podle Lovella půjde tentokrát o vyzrálejší a zároveň i více osobní desku, protože je hodně ovlivněna jeho introvertní povahou: „Už se nebojím tolik mluvit o osobnějších věcech. Snažím se být otevřený tomu, co se děje v mé hlavě, když jsem sám, ale také tomu, proč nechodím ven, proč nemluvím s lidmi a proč nejsem moc vidět na internetu. Všechny tyhle věci jsem se pokusil skrze album sdělit a po jeho poslechu mě snad budou fanoušci znát lépe.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Proč je rap novodobým rockem?

Studiovka Goodnight Lovell je pojmenována podle rapperovy oblíbené denní doby pro tvorbu muziky – noci. Původně s ní měl přijet Night Lovell loni na podzim, nahrávání se ale protáhlo, a tak se musel posunout i koncert. Album pak mělo vyjít v lednu, nakonec se však ještě jednou přesunulo na 22. února a Lovell alespoň pro uspokojení fanoušků vypustil v lednový termín ochutnávku v podobě singlu Bad Kid.

Čtěte také: Nothing,nowhere: Psaní textů je pro mě meditace. Když se dostanu z transu, zaráží mě, co jsem vytvořil

Teď už se nám rapperova novinka nevyhne, takže si ji budeme moct naživo užít 20. března 2019 v pražském Roxy. Vstupenky jsou k dispozici na webu Fource, GoOut a v síti Ticketmaster.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz