Pětice kapel v čele s Emmure rozproudí krev pražskému Futuru

Emmure | Zdroj: thepageant.com

Fanoušci metalu by si měli 18. duben zaškrtnout do diáře. Jedna z předních metalcore kapel Emmure totiž přijede do Prahy a bere si se sebou skupiny jako Rise of the Northstar nebo Aplha Wolf.

Emmure vydali za posledních deset let celých sedm alb, přičemž na posledním Look at Yourself se už podíleli noví členové kapely – Joshua Travis, Phil Lockett a Josh Miller. Sedmá studiovka dala jasně najevo, že Emmure nic ze své energie neztratili. To u nás ukázali při své poslední návštěvě, která proběhla v rámci předloňské Never Say Die Tour. A kdo byl tehdy zklamaný kvůli špatnému zvuku, může si to letos vynahradit ve Futuru.

Čtěte také: Never Say Die ovládli Northlane. Polar hecovali fanoušky, Casey probouzeli emoce

Publikum se ale bezpochyby pořádně zapotí i na zbytek line-upu. Francouzská parta posedlá japonskou kulturou Rise of the Northstar bude druhým headlinerem a přiveze čerstvou desku The Legacy of Shi. Support v podobě kapel Fit For A King a Obey The Brave rozhodně také nenechá nikoho chladným. Poslední kapela večera budou Alpha Wolf, kteří se u nás představí vůbec poprvé a po loňské kontroverzní aféře přijedou s novým zpěvákem, Lochie Keoghem.

Čtěte také: Architects ve Foru Karlín: Plameny, strhující vizuální show a peklo na pódiu i v hledišti

Tato silná pětice se představí ve Futurum Music Baru 18. dubna 2019. Vstupenky je možné zakoupit na webu Obscure a v sítích Ticketportal a GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz