Nový klip Hentai Corporation obsahuje Hitlera

Hentai Corporation | Zdroj:Facebook

V českých vodách snad neexistuje šílenější a kontroverznější kapela než Hentai Corporation, kteří právě vypustili do světa nový klip o neštastné lásce. Hlavní hvězdou videoklipu je však “strejda Hitler”.

Kapela Hentai Corporation byla vždy kontroverzní. Jejich poslední videoklip Equilibristic Brides například obsahoval nahé bobry snažící se hromadně znásilnit nebohého zpěváka kapely. Nyní ale kapela vypustila nový videoklip k písni Tragedy of Uncle Hitler, a jak název napovídá, opět se jedná o naprostou šílenost. Těžko říct o čem klip vlastně má být. Podle slov kapely “Je to většinou o neštastné lásce… Video obsahuje rock n’ roll i stopy buráků. Může vás urazit v jakémkoliv směru. Přistupujte s opatrností”. V klipu se kromě hlavní hvězdy Hitlera objevuje i Mario, nebo Jabba the Hutt z Hvězdných válek.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...