Nový videoklip Britney Spears – Work B*tch

Britney Spears | Zdroj: facebook.com

Popová hvězda Britney Spears zveřejnila nový videoklip s ožehavým názvem Work B*tch. Uvidíme, jaký úspěch bude tato tvorba mít pro další kroky v její hudební kariéře.

Nyní máte možnost podívat se na první videoklip z právě připravovaného osmého studiového alba Britney Spears. Ta při natáčení, které se odehrávalo v kalifornském Malibu, spolupracovala s režisérem Benem Morem. Klip k Work B*tch se stal nejdražším ze všech jejích dosavadních videí, a zároveň druhým nejdražším v celé historii – první místo si drží videoklip k duetu Michaela a Janet Jacksonových Scream. Na serveru YouTube má video k Work B*tch za dva dny po zveřejnění už přes 2 milióny zhlédnutí.

Celé nové album si vzal pod svá producentská křídla zpěvák Will.i.am, se kterým Britney spolupracovala na singlu Scream&Shout.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.