Po roce Vánoce aneb Letošní Rock for People přidává Limp Bizkit

Limp Bizkit | Zdroj: archiv kapely

Letošní (dvoj)festival Rock for People přidává na hradecký, tedy červnový line up další velmi zajímavé jméno, kterým je numetalová formace Limp Bizkit.

Ano, není to tak dlouho, co kapela Limp Bizkit připravila českým fanouškům skvělé vystoupení v rámci loňské první části festivalu Aerodrome (reportáž si můžete přečíst zde). Kapela vybrala více než pestrý setlist napříč svou existencí a i přes účast kapely Avenge Sevenfold a jejich výstup plný ohnivých efektů se povedla nejlepší show dne právě kapele kolem Freda Dursta. Kdo o koncert přišel, má možnost si tento nedostatek v blízké době vynahradit. Organizátoři festivalu Rock for People právě oznámili účast Limp Bizkit na hradecké edici, která se uskuteční mezi 4. a 6. červnem.

‚‚Opravdu nás těší, že jednání s managementem kapely vykrystalizovalo do této podoby a my budeme mít možnost návštěvníkům festivalu a zejména pak fanouškům Limp Bizkit dopřát tento hudební zážitek,‘‘ říká Michal Thomes, jeden z organizátorů festivalu. Limp Bizkit se tak přidávají k zatím potvrzeným Faith No More, Bastille či Hollywood Undead. Potvrzené kapely plzeňské části najdete tady.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.