Před The Subways vystoupí australští Dune Rats

Dune Rats | Zdroj: facebook.com

Za pár dní vypustí jedna z nejoblíbenějších anglických kapel The Subways své čtvrté studiové album. O měsíc později ho pak představí českým fanouškům. Nyní odtajnila, kdo bude předskokanem.

Kapela The Subways se už zanedlouho vrátí do České republiky, aby nám představila své zbrusu nové, eponymní, album, které by mělo vyjít už 9. února. Desku představí hned dvakrát – 7. března v brněnské Flédě a o den později, 8. března, v pražském Lucerna Music Baru. Není žádných pochyb o tom, že půjde opět o pěkně rozjetou show, kterou, jak to vypadá, rozjede už předkapela, jejíž jméno nyní The Subways oznámili.

Po celou dobu New Album Tour 2015 bude kapelu doprovázet australská partička Dune Rats. Ti se českým divákům představí poprvé, a to především songy z loňského debutového alba. Tato kapela nazývá svůj styl jako dunecore stoner pop, což lze nejlépe přirovnat k něčemu mezi punkem a popem. Pro představu zkoukněte video níže nebo ještě lépe navštivte koncert. Jisté je, že fanoušky The Subways spolehlivě nabudí pro pořádný mejdan, kde zcela jistě nebude chybět rock’n’rollová královna.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.