Na apríla se vrátí do Prahy Heart in Hand

Heart in Hand | Zdroj: facebook.com

A není to žádný žert. Kdo nestihl partičku Heart in Hand v listopadu, má šanci nyní. Tentokrát vystoupí ve Futuru jako headliner večera.

Ačkoliv uplynul sotva půlrok od poslední návštěvy britské party Heart in Hand, kdy byla skupina spíše součástí svých kolegů z The Amity Affliction, hard-coroví nadšenci se na ně mohou těšit znovu, a to už teď na jaře. Poprvé jako hlavní hvězda večera vystoupí Heart in Hand 1. dubna v pražském klubu Futurum Music Bar. A rozhodně na to nebudou sami.

Spolu s nimi přijedou ještě tři další hard-core party z různých konců světa. Tou první jsou kanadští Liferuiner, kteří za sebou mají přes deset let zkušeností. Naposledy jste je mohli v ČR slyšet loni v dubnu, jako support kapely Norma Jean. I druhá kapela Hand Of Mercy, tentokrát z Austrálie, se vrací na místo činu. Hráli už vedle takových kapel jako Architects či Parkway Drive a svým energickým hard-corem mají našlápnuto na slibnou budoucnost. Poslední bandou jsou vycházející Create to Inspire, taktéž z Británie, kteří si vzali z těch nejznámějších kapel to nejlepší. Vypadá to tedy tak, že Futurum zažije pořádně pekelný apríl. Vstupenky jsou již v předprodeji.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.