Zpěvák Voxel se vážně nenudí, chystá se na tři turné najednou

Voxel | Zdroj: facebook.com

Že to má hudebník někdy perné, to asi nikoho nepřekvapí. Natož když má odehrát hned tři turné jako písničkář Voxel…

Mladý písničkář Voxel vyjíždí už koncem ledna na své sólové turné. Jenže to mu zřejmě nestačí, a tak si ještě zazpívá na několika zastávkách tour skupin O5&Radeček a UDG. Druzí zmiňovaní zanedlouho vyrážejí na Společné turné s Xindlem X. To ale znamená, že Voxel pojede hned tři turné naráz. „Hned tři turné najednou jsem se rozhodl jet zejména proto, že si chci všechny fanoušky ‚vyjezdit‘ a oslovit osobně. Média a internet jsou fajn, ale koncerty vnímám jako to, proč hraju a tvořím, proto chci jezdit a jezdit a jezdit. Mám pak i ze sebe o to lepší pocit, když ta cesta není virtuální, ale opravdová…“ vysvětluje bláznivě vypadající rozhodnutí Voxel.

Hudebník si navíc ke své kytaře přibral další nástroj – tzv. looper, který je schopný zaznamenat a následně zahrát několik nástrojů najednou. Druhé turné, se svým autorským parťákem Pokáčem, odehraje Voxel v rámci šňůry se skupinou O5&Radeček. „S Radečkama nás pojí nejen to, že jsme skoro sousedi (oni jsou ze Šumperka, já teď bydlím u Olomouce), ale hlavně přístup a radost z muziky, kterou cítím u kluků dost podobnou jako u mě, a proto se na tour moc těším!“, dodává písničkář. Snad poslední, třetí tour Voxel absolvuje s kapelou UDG. S těmi jel šňůru již loni a podle jeho slov se od sebe zkrátka nedokáží odpoutat. Fanoušci Voxela se mohou na koncertech těšit mimo jiné i na nové kousky z chystané desky, která by měla vyjít v první polovině letošního roku.

Voxel tour

6.2.        Ostrava – La Cachimba

7.2.        Třebíč – Béčko

13.2.      Škvořetice – KD

14.2.      Tábor – Univerzita Tábor

20.2.      Kladno – Poldovka

7.3.        Vysoké Mýto – M-Klub

20.3.      Neratovice – Společenský dům

 

s O5&Radeček

27.2.      Jablonec nad Nisou – Na Rampě

4.3.        Praha – Palác Akropolis

21.3.      Jeseník – Blues Club

9.4.        Brno – Metro

10.4.      Šumperk – H-Klub

11.4.      Žďár nad Sázavou – U tety Hany

15.4.      Olomouc – Bounty Rock

18.4.      Vrbno pod Pradědem – Kavárna Panorama

 

s UDG

21.2.      Dvůr Králové – KC Zálabí

6.3.        Aš – LaRitma

13.3.      Teplice – Božák

14.3.      Klatovy – Music club U Košile

27.3.      Vimperk – Hotel Zlatá hvězda

3.4.        Děčín – Garage

4.4.        Rychnov nad Kněžnou – Dance Pivovar – Velikonoce

11.4.      Zliv (ČB) – KD

17.4.      Kutná Hora – Planet Music

25.4.      Březnice – jarní Kačeři


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.