Kapela UDG a písničkář Xindl X spojili síly a vyrážejí na společnou šňůru

UDG | Zdroj: bandzone.cz

UDG a Xindla X jsme spolu mohli vidět snad jen na Majálesech a jiných hudebních festivalech. Nyní se vydávají na Společné turné.

UDG i Xindl X patří ke špičce nové české hudební scény už delší dobu. Nyní se domluvili na společném hraní v sedmi českých městech. Šňůru se vševypovídajícím názvem Společné turné zahájí hudebníci na konci února v Litoměřicích. V pražském Lucerna Music Baru vystoupí hned dvakrát, a to 9. a 10. března. Každý z účinkujících odehraje plnohodnotnou show s nejoblíbenějšími a známými i novějšími songy. Role předskokanů se ujme novojičínská skupina Light & Love.

A jak vlastně tenhle nápad Společného turné vznikl? „Myšlenka na společné hraní vznikla v backstagi hudebního festivalu Rock For People u piva,‘‘ vysvětluje Jugi za UDG. A Xindl X ho doplňuje: ‚‚Moc se těším. A myslím, že i návštěvníci budou spokojeni. Čeká na ně téměř tříhodinový koncertní set. Za sebe rozhodně mohu říct, že spolu s mojí kapelou zahrajeme skladby z poslední loňské desky Čecháček a totáček i ty starší hity.‘‘ Vypadá to, že fanoušci UDG i Xindla X si tak opravdu přijdou na své.

25. 2.     Litoměřice – KD

27. 2.     Jindřichův Hradec – KC Jitka

28. 2.     Plzeň – Buena Vista

9. 3.       Praha – Lucerna Music Bar

10. 3.     Praha – Lucerna Music Bar

28. 3.     Pardubice – ABC

10. 4.     Čelákovice – KD


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.