Michal Hrůza se oficiálně vrací na scénu, a to rovnou s jarní šňůrou

Michal Hrůza a Kapela Hrůzy | Zdroj: Tomáš Třeštík, SoundMachine

Michal Hrůza je opět připraven rozdávat radost svým fanouškům naživo. Už v první polovině března odstartuje své jarní turné v Praze. A podle všeho půjde o velkolepý koncert.

Asi není třeba znovu rozebírat červencový útok na zpěváka Michala Hrůzu v ostravské ulici Stodolní. Nyní je důležité, že je jeden z nejúspěšnějších hudebních autorů opět připraven se vrátit se svojí Kapelou Hrůzy na pódia. A to rovnou šňůrou, kterou symbolicky pojmenoval NOC A DEN MICHALA HRŮZY 2015. Michal Hrůza a spol ji odstartují pražským vystoupením 19. března ve Fóru Karlín, kde nebudou chybět ani hudební kolegové jako Xindl X, Anna K či Klára Vytisková. Celý koncert bude navíc zaznamenávat Česká televize. Naváže dalších sedm měst, a sice Karlovy Vary, Olomouc, Opava, Jihlava, Liberec, Tábor a Ústí nad Labem. Jakožto předskokani vystoupí spřátelené kapely Mother’s Angels a Lety Mimo.

„Hudba je součástí mého životního štěstí a jsem rád, že se ke mně vrací,‘‘ říká Michal Hrůza. A na co se mohou věrní fanoušci ještě těšit? Michal Hrůza a jeho parta pracují na přípravách již od podzimu a mají tak předvést propracovanou show protkanou největšími hity zpěvákovy kariéry. Název turné napovídá, že chybět nebudou ani singly z dvojalba Noc/Den, jako třeba skladba Sněhulák, ke které kapela vypustila před Vánocemi videoklip. Po jarní tour vystoupí Michal Hrůza a jeho Kapela Hrůzy také na Majálesech. „S Michalovou kapelou pracujeme na speciálním setu, který bude jednou z hlavních show letošních Majálesů,‘‘ uvádí dramaturg Michal Šamánek.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.