Inekafe oslaví své dvacetiny spolu s Rybičky 48 a Zoči Voči

Inekafe | Zdroj: archiv kapely

Slovenská partička Inekafe letos slaví dvacet let své existence, jak jinak než pořádným turné. Na to k sobě přizvali kapely Rybičky 48 a Zoči Voči.

Dvacet let je dlouhá doba a ještě delší pro fungování kapely. Slovenští Inekafe si zaslouží toto výročí oslavit ve velkém stylu. Kapela již odehrála první koncerty svého velkolepého evropského turné 20 ROKOV NEVHODNÍ EU TOUR 2015. Česko-slovenská část čítá šestnáct zastávek a tyto koncerty jsou již nyní z větší části vyprodané. Není ale divu. Kapela si na tyto koncerty k sobě přizvala slovenské kolegy Zoči Voči a tuzemské Rybičky 48. Jde tak o největší spojení česko-slovenských kapel punk-rockového žánru.

Inekafe navíc 1. ledna vypustili nové album Nevhodný typ a Rybičky 48 v současnosti pracují na novém klipu ke skladbě My ještě nejsme starý, který má vyjít v únoru. Takže to vypadá na pořádnou jízdu, ale jak říká Kuba Ryba z Rybiček 48: „Je nám ctí, že můžeme být součástí turné slovenské legendy, jakou je právě IneKafe. První dva koncerty byly skvělý a určitě nás čeká s kamarády z kapel IneKafe a Zoči Voči do konce března spousta parádních vyprodaných koncertů.’’

16. 1.   Žilina – Dom odborov

17. 1.   Trenčín – Piano klub

28. 1.   Brno – Semilasso

29. 1.   Ostrava – Klub Garáž

31. 1.    Nitra – Nová Pekáreň

5. 2.      Praha – Lucerna Music bar

13. 2.    Zlín – Masters of Rock Cafe

14. 2.    Banská Bystrica – Zimný štadión

20. 2.   Košice – Mestská športová hala

21. 2.    Poprad – Športová hala

13. 3.    Plzeň – Žebřík

14. 3.    Havlíčkův Brod – KD Ostrov

20. 3.    Kolín – Staré Lázně

21. 3.    Prostějov – Společenský dům

27. 3.    Znojmo – Hotel Dukla

28. 3.    Bratislava – Ateliér Babylon


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.