V Lucerna Music Baru zahraje FaltyDL

FaltyDL | Zdroj: archiv interpreta

Producent a DJ FaltyDL je znám svým rafinovaným multižánrovým experimentováním. Poslední desku vydal loni v srpnu. I tu přijede na konci ledna představit českým fanouškům.

Newyorský rodák, producent a DJ FaltyDL ve svých skladbách spojuje charakteristické rysy starého New Yorku s mixem žánrů, jako je hip hop, garage, soul, dubstep či  jungle. Tvorba Drewa Lustmana alias FaltyDL panuje v klubech a rádiových hitparádách po celém světě. Poprvé na sebe upozornil deskou Love Is a Liability. Po přechodu k labelu Ninja Tune v roce 2011 vyslal do světa desku Hardcourage, na které hostoval mimo jiné zpěvák Ed Macfarlane z kapely Friendly Fires. Poslední album, s názvem In The Wild, vydal loni v srpnu. A i nyní si pohrál s hranicemi různých žánrů. FaltyDL je znám také díky remixům interpretů, jako Seun Kuti, Mount Kimbie nebo Scuba.

Tohle všechno a mnohem více představí už za necelý týden, konkrétně ve čtvrtek 29. ledna, v pražském klubu Lucerna Music Bar. Vstupenky na tento jistě zajímavý koncert pořídíte už nyní v předprodeji, a to na pokladně klubu nebo ve všech běžných předprodejních sítích.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.