Přinášíme video ochutnávku z čersvého EP Phantogram

Phantogram | Zdroj: facebook.com

Kolem Sarah Barthel a Joshe Cartera alias Phantogram se v poslední době dějí věci a budou se dít další. Nedávno se připomněli fanouškům eponymním EP Phantogram, vypustili do světa singl Fall In Love z připravované desky Voices a teď přichází s novým videoklipem.

Videoklip k hitovce Black Out Days, úvodnímu songu z EP Phantogram, si odbyl premiéru tento týden. Po prvním dni na YouTube má skoro patnáct set zhlédnutí. Režii, o kterou se tentokrát postaral ne příliš známý Evan Spencer Brace, rozhodně nechybí invence. Kromě podmóděné Sarah a Joshe rozdávajícího zasněné pohledy na všechny strany světa, v klipu najdete i oblíbené hipster prvky. Nechybí zde vlk, sova, tříštící se zvířecí lebka, ani koupání v mléce, to je téměř na rekord! Evan se zřejmě snažil zvýraznit psychedeličtější notu Phantogram a vlastně na to nešel vůbec špatně. Nápad s tající zlatou zdí a jednoduché motivy plamenů jsou v pohodě, celkově ale videoklip působí splácaně jako dort pejska s kočičkou.

Nová deska kapely s názvem Voices je doslova za dveřmi, vyjde v průběhu února 2014. Posuďte sami, jestli by do té doby neměli Phantogram začít za Brace shánět náhradu.


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.