Rapper Bas z labelu Dreamville vydává krátkou sbírku Spilled Milk 1

Bas | Foto: Sid al Laban

Rapper se súdánskými kořeny, jehož tvorbu ovlivňuje rodný New York i vlny z Karibiku a jiných exotických oblastí, vypustil několik kolaborací s kolegy z labelu i mimo něj.

Je tomu čerstvě měsíc, co Dreamville pod taktovkou svého šéfa J.Cole vypustil velký projekt Revenge of the Dreamers III a Bas je bez známek únavy zpět. Krom již dříve známého tracku Fried Rice se na novince Spilled Milk 1 objevují další tři písně, každá se svým osobním stylem – jak je již u Basové tvorby zvykem.

Čtěte také: Label Dreamville oslavuje nové přírůstky albem Revenge of The Dreamers III

Mezi umělci, kteří se na hudbě podíleli, jsou domácí jména EARTHGANG, JID a Ari Lennox, navíc si však můžeme užít účast i méně známých Kiddominant, Falcons, i B. Lewis.

Samo jméno malého EP nám napovídá, že jsme pouze na začátku zamýšlené série a Bas má určitě pro blízkou budoucnost nachystáno i něco dalšího. Jistě si však do té doby s těmito čtyřmi tracky naprosto vystačíme.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.