Grape 2019: První den festivalu ve znamení roztančených rytmů indie-rockových The Kooks

The Kooks - Grape 2019 | Foto: Michaela Sliacká, MonsterMusic

Ve slovenských Piešťanech včera vypukl festival Grape a porce muziky napříč mnoha žánry se spustila hned na sedmi stageích. Vrcholem prvního večera se stali The Kooks.

Grape festival navštívila i spousta rapových fanoušků, kteří si oblíbili Red Bull Rapstorm Stage, kde se celý den střídali hip hopový umělci. Jako první se zde představili Indy & Wich + LA4. Hlavní stage se mezitím otevřela kytarovým indie-rockem v podobě Black Honey, v čele s oslňující zpěvačkou Izzy B. Phillips. Domácí scénu zastoupila správně extravagantní skupina Vydrapená Bužírka Punk System nebo Tolstoys a pro fanoušky elektroniky se přes den pomalu rozjížděla party s trojicí Anacle.

Rozhovor: Kodaline: Pracovat s tolika producenty bylo občas až nepříjemné. Na Rock for People nás bavila Vypsaná fiXa

Talent britské scény Tom Grennan si získává posluchače takovou rychlostí, že mu brzy nebude menší stage stačit. Na jeho vystoupení dorazila pořádná hromada lidí, které navíc dokázal i snadno rozezpívat. Před největšími hvězdami večera si ještě hlavní pódium podmanili Welshly Arms a o kousek dál zářila mladičká IAMDDB. Chvíli na to už celý areál tančil na známé hity headlinujících The Kooks.

Podívejte se na fotoreport!


Napište komentář

Michaela Sliacká
O Michaela Sliacká 8 Článků
Jsem čtyřiadvacetiletá slečna s fialovýma vlasama a neskutečnou chutí k jídlu. Trochu trpaslík. Miluju focení a hudbu. A právě MonsterMusic mi umožňuje tyhle dvě boží věci spojit v jednu!