Rapperka IAMDDB zamíří na jaře do Prahy

IAMDDB | Zdroj: facebook.com

Teprve třiadvacetiletá rodačka z Manchesteru se chystá na objemné evropské turné o celkem třiadvaceti zastávkách a jednou bude i pražské Meet Factory!

IAMDDB, vlastním jménem Diana De Brito, svým revolučním uměleckým přístupem posunuje hudební hranice hip hopu, trapu i jazzu a toto porušování pravidel jí již několik let přináší nejeden komerční úspěch. Její tvorba se může pyšnit chválou předních světových hudebních magazínů a webů – například Forbes ji zařadil mezi třicet nejvlivnějších evropských umělců pod třicet let a samotná Lauryn Hill si ji loni vyžádala jakožto předskokana celého turné. Příští rok se od ní konečně dočkáme debutové desky – a zároveň se připravuje i na nadupanou doprovodnou koncertní šňůru.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 10 žen, které ovládají žánr R&B

Vstupenky na koncert IAMDDB, který proběhne 23. března 2020 v pražském klubu Meet Factory, budou od 13. prosince 2019 dostupné v sítích Ticketmaster a Ticketportal za jednotnou cenu 590 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.