Rockový Slunovrat 2023 ovládne živelná Dubioza

Dubioza Kolektiv - Mighty Sounds 2017 | Foto: Michaela Sliacká, MonsterMusic

Festival Rockový Slunovrat po nedobrovolné přestávce vrátí úder. Tradice velí, že se tak stane v amfiteátru Lesního divadla v Řevnicích první červnový týden, tedy 2. a 3. června 2023. Akce představí oblíbenou směs dobře známých i méně okoukaných tváří z domova i zahraničí.

Účinkující se na festivalu Rockový Slunovrat 2023 budou střídat na dvou pódiích. Za hlavní hvězdu celé události budou bezpochyby platit bosenští Dubioza Kolektiv. Ti vynikají neuvěřitelně živými koncerty, do České republiky se vrací poměrně často a byli součástí i prvního ročníku Slunovratu v roce 2007. Kapele navíc letos vyšel už jedenáctý řadový počin, který dostal jméno Agrikultura a který jistě bude zajímavým obohacením koncertů.

Čtěte také: Colours of Ostrava 2023 zná svou první hvězdu, kapelu OneRepublic

Další dosud známá jména jsou zajímavá neméně. Půjde jednak o německé punkrockery Itchy, jednak o bláznivý český crossover v podání nezaměnitelných Hentai CorporationRockový slunovrat 2023 se uskuteční o víkendu 2.3. června 2023 v řevnickém Lesním divadle. Na stránkách festivalu je k dostání limitovaná řada vstupenek za zvýhodněnou cenu, později budou lístky k dispozici na GoOut.cz.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 409 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky