S novým singlem se o slovo hlásí Architects

Architects | Zdroj: facebook.com

Už delší dobu se mluví o novém studiovém album post-hardcorové kapely Architects z Velké Británie. Podle nového singlu to vypadá, že se máme na co těšit.

Angličtí Architects patří mezi ty kapely, které nelení a stále pracují na novém materiálu. Dokazuje to i jejich diskografie, jež do dnešního dne čítá pět studiových kousků, které vyšly zhruba s ročním či dvouročním odstupem. Poslední z nich, album s názvem Daybreaker, vyšlo v roce 2012, takže jasné, že nás brzy čeká nová studiová nahrávka. Přesně za měsíc, tedy 10. března, vychází album pojmenované Lost Forever // Lost Together, na které Architects přichystali deset nových skladeb.

Písničku Naysayer, která pokračuje ve šlépějích zvuku předchozího alba, odtajnili už minulý měsíc. Nyní se však rozhodli ještě více potrápit už tak nedočkavé fanoušky další novinkou – Broken Cross je o kousek temnější a energičtější. Skladba nezní vůbec špatně a napovídá nám, v jakém duchu se nová deska ponese. Fanoušci si ji budou moci poslechnout naživo na letošním ročníku festivalu Brutal Assault, který se bude konat 6. – 9. srpna v pevnosti Josefov.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.