The Neighbourhood kvůli připravované desce posouvají evropské turné

Americká kapela The Neighbourhood měla strávit jaro na turné po Evropě, 18. února chtěla vystoupit v pražském O2 universu. Kvůli přípravě nové desky ho odkládá na podzim.

Americká alternativní poprocková formace The Neighbourhood se měla vrátit do Prahy rok po beznadějně vyprodaném koncertě ve Foru Karlín. Pětičlenná kapela se do povědomí hudební veřejnosti dostala v roce 2013 debutovou deskou I Love You., na které se objevil i dvakrát platinový singl Sweater Weather.

Rozhovor: Pale Waves: Nebavilo by nás mít image jen kvůli fanouškům. Takhle bychom se oblékaly, i kdybychom nehrály v kapele

V rámci nadcházejícího turné jsme měli v plánu představit novou tvorbu, bohužel ji do února nestihneme vydat. Museli jsme proto učinit těžké rozhodnutí a posunout turné o několik měsíců, abychom za vámi mohli přijet v plné síle a s novou deskou. Už teď vám můžeme slíbit, že to bude stát za to. Nemůžeme se dočkat, až vás všechny v listopadu znovu uvidíme.“ vysvětluje situaci kapela.

The Neighbourhood mění datum a místo konání svého pražského koncertu. Nakonec u nás zahrají 30. listopadu 2020 ve Foru Karlín. Dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Jediná změna nastává pro majitele lístků na sezení, z těch se ve Foru Karlín stávají vstupenky na stání. Ti, kteří se koncertu v listopadu nechtějí, či nemohou zúčasnit, mají do 18. února šanci zakoupené lístky vrátit v místě nákupu. Nové za 990 Kč jsou již nyní v prodeji.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.